Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nedělní srážka

Štěpán, žatecký brankář,29. 5. 2012 8:31

Chtěl bych se touto cestou omluvit Milanovi za tu nešťastnou srážku z nedělního zápasu. Hleděl jsem si míče a jeho jsem bohužel neviděl, a tak to dopadlo dost nešťastně. Úmysl v tom žádný nebyl. Milane, promiň a doufám, že už jsi v pořádku.

Re: Nedělní srážka

Spešl,29. 5. 2012 16:40

Štěpáne vše je v pořádku vyšetření dopadlo ok. Měj se fajn a házený zdar. Milan

Nedělní srážka

Trenér a Milan,29. 5. 2012 16:35

Dobrý den.
Chci moc poděkovat Zdeňkovi, ale i ostatním klukům při pomoci při zranění Milana.Všem Vám přeji moc životních a sportovních úspěchů, ať se Vám nic podobného nestane a hlavně hodně zdraví. Ještě jednou díky - trenér a Milan.
Milan je už doma, vyšetření dopadlo v pořádku a všechny Vás pozdravuje.

Poděkování za dnešní odpoledne !!!

prezident,27. 5. 2012 20:58

Děkuji panu rozhodčímu za vedení dnešního zápasu , když domácí klub obdržel 4 žluté a dvě červené karty , ale hostujicí klub ze Žatce nedostal ani kartu , ale mi máme překvapivě utočníka v nemocnici...Brankář ze Žatce asi moc dobře ví co udělal (určitě nechtěl , to jen ze zápalu boje , mám pravdu ,že ?!?!) .A hlavně fanouškové ze Žatce ( to nejsou snad ani fanouškové podle Vašeho chování po útoku Vašeho brankáře na našeho útočníka , který ležel v bezvědomí na hřišti... ) jste se zachovali jako správňaci???Je zajímavé , že náš útočník je opět po zápase s Vámi opět v nemocnici , asi náhoda , že ???...Všichni ze Žatce jste si mysleli , že v Klášterci vyhrajete o "balík", ale skutečnost byla jiná , že ????

Re: Poděkování za dnešní odpoledne !!!

...,27. 5. 2012 21:24

:DD :D :D

To myslíš vážně?!

Syky,27. 5. 2012 21:54

Jediné, co napíšu je, že doufám, že bude Milan v pořádku a taky možná, že na závěr tvého "objektivního" shrnutí by se slušelo aspoň poděkovat žateckému obránci (Zdeněk Beldík), který jako jediný okamžitě Milanovi pomohl, zatímco Seky řezal žateckého brankáře jak idiot.

Re: To myslíš vážně?!

Marčus V.,28. 5. 2012 9:30

mas pravdu, ze Milanovi pomohl první Zdeněk, a zo to mu díky....